Nr. 1 kokybė

Mums kokybė reiškia viską – ne tik nuolatos tobulinamės įvairiuose mokymuose, bet ir atliekant procedūras naudojame kokybiškas priemones bei modernius aparatus.

***

Ilgalaikis makiažas

Kosmetologė Sigita Pluščiauskienė specializuojasi ilgalaikio makiažo paslaugų teikime. Antakių, akių vokų ir lūpų permanentinis makiažas – kaip nori atrodyti šiandieną Tu?

Ko gali tikėtis mūsų grožio salone:

 1. Niekur neskubame – galutinai procedūra atliekama tik visapusiškai suderinus galutinę formą ir spalvas.
 2. Galima atlikti įvairiomis technikomis: Microblading, Mikropigmentacijos, Ombre ir t. t.
 3. Darbe naudojame naujausią aparatūrą, pigmentus ir kitas kokybiškas priemones.
 4. Mums svarbiausia yra atskleisti natūralų žmogaus grožį, kad žvelgiant iš šalies nesimatytų jokių dirbtinumų.
 5. Turime ilgalaikę patirtį ir būrį patenkintų klientų. Mūsų publikuojamos nuotraukos neretušuotos ir kitaip neapdorotos, todėl peržvelgę įvairius darbus galite tikėtis matomo rezultato. Kiekvienas atliktas darbas – tai lyg meno kūrinys.

***

Plaukelių šalinimas

Plaukelius galima šalinti šiais būdais: mechaninis (cukraus pasta, vaško pagalba) arba lazerinis plaukelių šalinimas, – pastarasis yra kur kas malonesnis, ir gerokai ilgaamžiškesnis. Didžiausias mechaninės depiliacijos minusas, kad reikia nuolatos lankytis pas kosmetologą(-ę), būtina atauginti plaukelius, plaukeliai įauginėja. Tuo tarpu prieš diodo lazerio procedūrą plaukelių auginti nereikia, užtenka juos nuskusti, jau po pirmos procedūros yra jaučiamas rezultatas, sulėtėja augimas, pradeda kristi žuvę plaukeliai.

Ilgalaikiams rezultatams pasiekti reikia praeiti eilės šalinimo procedūrų ciklą, bei vėliau retu kartu, pabudus miegantiems plaukeliams, pakartoti procedūrą. Jūs galite pastebėti puikius rezultatus jau po kelių procedūrų, bet neatlikus pilno procedūrų kurso laikui bėgant rezultatai mažės.

Smart Epi Diodo lazerio šviesa sunaikina visiškai plaukelį, kai jis būna anogeninėje plaukų augimo fazėje, nes tik šioje fazėje šviesa pasiekia plauko šerdį ir ją sunaikina negrįžtamai, kai plaukelis yra kitose fazėse – yra tik primigdomi. Pamatyti, kokioje fazėje yra plaukelis, praktiškai neįmanoma. Tad ir procedūrų skaičius visiems skirtingas. Jei plaukelių po lazerio net ir pirmos procedūros nėra (išnyko), procedūrą atlikti jau yra netikslinga. Visuomet reikia stebėti, jeigu praėjus kuriam laikui pradeda vėl atsirasti plaukeliai, tuomet iš naujo atliekame vieną procedūrą ir stebime.

Kiek tiksliai reikės procedūrų? Tai daugeliui rūpimas klausimas, į kurį galima atsakyti tik kartojant procedūras ir stebint rezultatus, nes priklauso nuo to, kaip seksis pagauti plaukelį augimo fazėje, kad jį visiškai sunaikinti.

Lazerio procedūras reikėtų kartoti periodiškai kas 4 – 8 savaites, stebint plaukelių augimą, ir jeigu plaukelių nelieka, naujos procedūros daryti nereikia.

***

Tatuiruočių šalinimas

Turime ilgalaikę patirtį šalinant tatuiruotes ir ilgalaikį (permanentinį) makiažą. Dažnu atveju šalinimas reikalauja ne tik tinkamos aparatūros, bet ir meistriškumo – tai savotiškas menas, kuriame reikia tinkamai reaguoti ir parinkti tinkamą metodą.

 1. Kiek reikia procedūrų pilnam pašalinimui? Antakių ilgalaikiam makiažui 90% atvejų 2 – 3 procedūrų. Tatuiruotės pilnam pašalinimui reikia 3 – 10 procedūrų, apie 50% atvejų reikia 5 procedūrų.
 2. Kada geriausiai šalinasi? Tamsūs pigmentai (juoda, mėlyna, pilka) šalinasi žymiai greičiau, nei kitos spalvos – raudona, geltona, ruda. Taip pat didelis privalumas kuo šviesesnė oda, geriausiai nesideginus prieš saulę.
 3. Labai sunkiai pašalinama žalia spalva. Jeigu buvo panaudota balta spalva, ji dažnai virsta į žalią ir taip pat sunkiai šalinasi. Tokias spalvas geriausiai tikėtis stipriai pašviesinti, bet dažniausiai galimas ir visiškas pašalinimas – tam tiesiog reikia daugiau procedūrų. Taip pat sunkiau šalinasi ir kitų spalvų tatuiruotės, jeigu tamsi oda, arba pigmentai turi metalo oksido dalelių, kurios atspindi lazerio šviesą.
 4. Ar lazeris palieka randus? Labai retai, taip nutinka tik tokiu atveju, jeigu labai jautri oda, arba oda buvo stipriai pažeista jau tatuiruotės darymo metu. 95% atvejų pasišalina visiškai ir nepalieka jokių žymių, kad kas nors kada buvo.
 5. Maksimalus tatuiruotės dydis iki A4 formos lapo, didesnė gali nepilnai pasišalinti ir likti šešėlis.
 6. Kokia naikinimo kaina? Kaina dažniausiai derinama individualiai atsiuntus nuotrauką pagal tatuiruotės dydį ir užpildymą. Populiariausia antakių naikinimo procedūra kainuoja 60 eur. Pasikonsultuokite su mumis e-paštu info@kosmeto.lt, Facebook žinute arba telefonu +37060870380.

Kopijuoti ar kitaip platinti puslapyje pateikta informaciją be raštiško sutikimo draudžiama.