Plaukelius galima šalinti šiais būdais: mechaninis (cukraus pasta, vaško pagalba) arba lazerinis plaukelių šalinimas, pastarasis yra kur kas malonesnis, ir gerokai ilgaamžiškesnis. Didžiausias mechaninės depiliacijos minusas, kad reikia nuolatos lankytis pas kosmetologą(-ę), būtina atauginti plaukelius, įauginėja. Tuo tarpu prieš diodo lazerio procedūrą plaukelių auginti nereikia, užtenka juos nuskusti, jau po pirmos procedūros yra jaučiamas rezultatas, sulėtėja augimas, pradeda kristi žuvę plaukeliai.

Ilgalaikiams rezultatams pasiekti reikia praeiti 3 – 10 šalinimo procedūrų ciklą, bei vėliau retu kartu, pabudus miegantiems plaukeliams pakartoti procedūrą. Jūs galite pastebėti puikius rezultatus jau po kelių procedūrų, bet neatlikus pilno procedūrų kurso laikui bėgant rezultatai mažės.

Smart Epi DIodo lazerio šviesa sunaikina visiškai plaukelį, kai jis būna anogeninėje plaukų augimo fazėje, nes tik šioje fazėje šviesa pasiekia plauko šerdį ir ją sunaikina negrįžtamai, kai plaukelis yra kitose fazėse yra tik primigdomi. Pamatyti kokioje fazėje yra plaukelis praktiškai neįmanoma. Tad ir procedūrų skaičius visiems skirtingas. Jei plaukelių po lazerio net ir pirmos procedūros nebėnėra, procedūrą atlikti jau yra netikslinga, visuomet reikia stebėti, jei praėjus kuriam laikui pradeda vėl atsirasti plaukeliai, tuomet vėl atliekame vieną procedūrą ir vėl stebime.

Kiek tiksliai reikės procedūrų? Tai daugeliui rūpimas klausimas, į kurį galima atsakyti tik kartojant procedūras ir stebint rezultatus, nes priklauso nuo, kaip seksis pagauti plaukelį augimo fazėje, kad jį visiškai sunaikinti.

Lazerio procedūras reikėtų kartoti periodiškai kas 4-8 savaites, stebint plaukelių augimą, jei plaukelių nelieka, daryti nereikia.

Kopijuoti ar kitaip platinti puslapyje pateikta informaciją be raštiško sutikimo draudžiama.