Turime ilgalaikę patirtį šalinant tatuiruotes ir ilgalaikį (permanentinį) makiažą. Dažnu atveju šalinimas reikalauja ne tik tinkamos aparatūros, bet ir meistriškumo – tai savotiškas menas, kuriame reikia tinkamai reaguoti ir parinkti tinkamą metodą.

  1. Kiek reikia procedūrų pilnam pašalinimui? Antakių ilgalaikiam makiažui 90% atvejų 2 – 3 procedūrų. Tatuiruotės pilnam pašalinimui reikia 3 – 10 procedūrų, apie 50% atvejų reikia 5 procedūrų.
  2. Kada geriausiai šalinasi? Tamsūs pigmentai (juoda, mėlyna, pilka) šalinasi žymiai greičiau, nei kitos spalvos – raudona, geltona, ruda. Taip pat didelis privalumas kuo šviesesnė oda, geriausiai nesideginus prieš saulę.
  3. Labai sunkiai pašalinama žalia spalva. Jeigu buvo panaudota balta spalva, ji dažnai virsta į žalią ir taip pat sunkiai šalinasi. Tokias spalvas geriausiai tikėtis stipriai pašviesinti, maksimaliai geras rezultatas – šešėlio pasilikimas. Taip pat sunkiau šalinasi ir kitų spalvų tatuiruotės, jeigu tamsi oda, arba pigmentai turi metalo oksido dalelių, kurios atspindi lazerio šviesą.
  4. Ar lazeris palieka randus? Labai retai, taip nutinka tik jeigu labai jautri oda, arba oda buvo stipriai pažeista jau tatuiruotės darymo metu. 95% atvejų pasišalina visiškai ir nepalieka jokių žymių, kad kas nors kada buvo.
  5. Maksimalus tatuiruotės dydis iki A4 formos lapo, didesnė gali nepilnai pasišalinti ir likti šešėlis.
  6. Kokia naikinimo kaina? Kaina dažniausiai derinama individualiai atsiuntus nuotrauką pagal dydį ir užpildymą. Populiariausia antakių naikinimo procedūra kainuoja 50 eur. Pasikonsultuokite su mumis e-paštu info@kosmeto.lt, Facebook žinute arba telefonu +37060870380.