Ilgalaikis, arba kitaip dar vadinamas permanentinis makiažas yra kosmetologinė procedūra, kuri gali suteikti ilgalaikį grožio efektą, tačiau prieš nusprendžiant jį pasidaryti, svarbu suprasti jo indikacijas ir kontraindikacijas. Indikacijos – kada verta rinktis ilgalaikį makiažą, o kontraindikacijos – kada to nereikėtų daryti.

Indikacijos:

  1. Netolygios arba prarastos antakio formos: antakių permanentas gali būti labai naudingas tiems(toms), kurie(-ios) kenčia nuo netolygios antakių antakių formos arba visai neturitys(-inčios) antakių plaukelių. Ši procedūra leidžia kurti subtilias, tuo pačiu ir natūralias antakių formas, suteikiančias veidui apibrėžtumo ir išraiškingumo.
  2. Nepakeliamas kasdienio makiažo našumas: jeigu esate žmogus, kuris jaučiasi priverstas praleisti daug laiko kasdieniam makiažui, ilgalaikis makiažas gali būti puiki alternatyva. Tai leidžia sutaupyti laiko ir pastangų, nes nereikės kasdien iš naujo piešti antakių ar dažyti lūpų.
  3. Sumažėjęs lūpų pigmentavimas arba jų forma: lūpų permanentas gali būti naudingas tiems, kurie turi sumažėjusį lūpų pigmentavimą arba nori šiek tiek pakoreguoti jų formą. Ši procedūra suteikia galimybę pasirinkti norimą lūpų spalvą ir formą, kuri atitinka individualius pageidavimus.
  4. Siekis koreguoti veido asimetriją arba įvairius estetinius nesklandumus: ilgalaikis makiažas gali būti puiki priemonė koreguoti veido asimetriją arba įvairius estetinius nesklandumus, tokius kaip randai ar pigmentacijos neatitikimai. Tai leidžia subtiliai išlyginti veido bruožus ir suteikti veidui harmonijos.
  5. Nuolatinės alergijos į įprastinius makiažo produktus: jeigu turite nuolatines alergines reakcijas į įprastinius makiažo produktus, ilgalaikis makiažas gali būti puiki alternatyva. Tai leidžia pasiekti norimą makiažo efektą, nesukeliant alerginių reakcijų ir dirginimo.

Kontraindikacijos:

  1. Nėštumas ar žindymo laikotarpis: nėštumo ar žindymo laikotarpis yra kontraindikacija dėl hormoninių pokyčių organizme. Dėl šių pokyčių gali sumažėti pigmento stabilumas ir išsivystyti nepageidaujama reakcija.
  2. Lėtinės odos ligos: lėtinės odos ligos gali padidinti riziką susidurti su nepageidaujamais reiškiniais, tokiais kaip uždegimas arba infekcija. Todėl svarbu pasitarti su gydytoju prieš atliekant procedūrą.
  3. Kraujavimo sutrikimai arba vartojimas kraują skystinančius vaistus: pacientams su kraujavimo sutrikimais arba vartojant kraują skystinančius vaistus gali padidėti kraujavimo rizika procedūros metu.
  4. Piktybinės navikų ir vėžinės formos: pacientams, kuriems yra buvęs piktybinis navikas arba jų gydymas, reikėtų būti atsargiems ir pasitarti su gydytoju dėl ilgalaikio makiažo.
  5. Padidėjęs jautrumas pigmentinėms medžiagoms ar anestetikams: jei esate alergiškas pigmentinėms medžiagoms ar anestetikams, tai gali būti kontraindikacija dėl galimų nepageidaujamų alerginių reakcijų.

Ilgalaikis makiažas gali būti efektyvus ir patogus, tačiau svarbu įvertinti individualias sąlygas ir pasikonsultuoti su kvalifikuotu specialistu, kuris padės nustatyti, ar ši procedūra tinkama Jums. Visada būkite atidūs savo sveikatai ir pasitikėkite tik patikrintomis ir saugiomis kosmetologinėmis procedūromis.

Permanentinis makiažas Kelmėje atliekamas darbo dienomis, bet klienčių(-tų) iš kitų miestų patogumui pagal individualų susitarimą atliekame ir savaitgaliais. Nori ir tu?